Blog
Lodowcowe Pole
Alpejski
23 obserwujących 216 notek 361863 odsłony
Alpejski, 27 czerwca 2017 r.

Jaja - w odpowiedzi Jaworskiemu Michałowi

1007 91 1 A A A
Mądrości Jaworskiego. Zrzut ekranu.
Mądrości Jaworskiego. Zrzut ekranu.


 

"Znakomity" bloger Michał Jaworski dokonał dziś ciekawego wpisu pod notką Siukuma Balai. Ów „znawca aerodynamiki” napisał, co Państwu zacytuję:

Sowińcu.,
Alpejski to według wszelkich znaków na niebie i ziemi kolegą bloger A-Tem.
Ówże bloger w przebraniu Urszuli Domyślnej owijał sobie wokół palca wytrawnego demaskatora obcych agentów Aleksandra Ściosa.
Tak więc spodziewam się, iż niedługo uwiedzie cię i podejmiecie wspólną akcję przyspawania genitaliów ogierowi marszałka:)
Tobie wyszłoby na dobre gdybyś zamiast burzyć pomniki jeden ubogacił:)

No cóż. Do tej pory Jaworski próbował uchodzić za mega racjonalistę. Dziś pokazał, że wierzy w „znaki na niebie i ziemi”.

Brawo Panie Jaworski!

Wreszcie wiemy, na jakiej podstawie bada Pan katastrofę w Smoleńsku. Na podstawie znaków na niebie i ziemi, bo o aerodynamice niewiele Pan wie, co udowodnił paroma notkami, prowokując mnie, który nigdy nic na ten temat nie skomentował do paru wpisów pod Pana wypocinami, bo ewidentna nieznajomość rzemiosła wołała – i tu Panie Jaworski właściwe odniesienie – o pomstę do Nieba.

Właśnie wtedy wołać do Nieba trzeba, ale jeśli coś Panu mówi, że to Niebo wysyła Panu znaki, to pora zastanowić się nad percepcją rzeczywistości.

W swoim wpisie proponuje Pan, aby „Kasztance” Marszałka przyspawać jaja. Do tego proponuje Pan abyśmy to zrobili razem z Sowińcem.

No cóż pewnie pije Pan do pomnika ustawionego przed Urzędem Wojewódzkim w Katowicach, gdzie Marszałka posadzono niezgodnie z jego upodobaniem na ogierze. Nie śledzę losów tego pomnika, ale chodziły słuchy, że ten ogier zamieniał się parę razy w wałacha, albo nawet klacz, po działaniach wandali.

Nie mam pojęcia gdzie Pan po nocach chadza i co urywa, ale jeśli chodzi o przyspawanie, to zgadzam się z Panem, że są konieczne szybkie działania. Tak, więc oferuję, że za darmo przyspawam Panu jaja, jeśli wyrazi Pan taką ochotę, bo oczerniając ludzi na tym forum, udowodnił Pan, że jest tego organu całkowicie pozbawionym.

Albo przeprosi Pan za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, albo pozostanie Pan w moich oczach pozbawionym zdolności honorowej.

 

 

Opublikowano: 27.06.2017 12:05. Ostatnia aktualizacja: 27.06.2017 12:39.
Autor: Alpejski
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Są sytuacje kiedy nie wolno milczeć.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Mniam mniam mniam! Pyta się facet takiej co pod Sejmem się rozkłada - czy pani dziś brom...
  • Edward Zawadzki PiS wybrał metodę szybkiego zabiegu chirurgicznego, rodem sprzed anestezji....
  • Marta Luter "O Polskę mi chodzi. Nie o jakieś tam .... Nie po to kości przodków bieleją od...

Tagi

Tematy w dziale Rozmaitości